ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΙΣ 03 ΚΑΙ 04 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

 

Η Εκλογική Επιτροπή του Βιοτεχνικού Επιμελητηρίου Πειραιά ανακοινώνει ότι, σύμφωνα με τις διατάξεις του Π.Δ. 372/1992, όπως τροποποιήθηκαν και ισχύουν,

ΠΡΟΕΔΡΟΣ του Βιοτεχνικού Επιμελητηρίου Πειραιά

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΤΑΙ

Ο ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Επικεφαλής του Συνδυασμού «ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ»

 

ΣΥΝΟΛΟ ΕΔΡΩΝ: Σαράντα μία (41)

«ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ» (Επικεφαλής Μιχάλαρος Ανδριανός του Ιωάννη): Είκοσι οκτώ (28)

«ΒΙΟΤΕΧΝΟΡΑΜΑ» (Επικεφαλής Κωνσταντόπουλος Γεώργιος του Ηλία): Δέκα τρεις (13)

 

 

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ (Έδρες 25)

 

«ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ» : Δέκα επτά (17) έδρες

 

Εκλέγονται κατά σειρά επιτυχίας:

 

1. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ –ΝΤΟΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ

2. ΜΑΤΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΛΥΓΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

8. ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

9. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

10. ΜΠΑΛΚΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

11. ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

12. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

13. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14. ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΚΑΡΟΥΝΙΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

17. ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΙΕΡΟΘΕΟΥ

«ΒΙΟΤΕΧΝΟΡΑΜΑ» (οκτώ (08) έδρες)

 

Εκλέγονται κατά σειρά επιτυχίας:

 

1. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΨΑΡΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5. ΣΙΒΙΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

6. ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

8. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

 

 

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (Έδρες 16)

 

«ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ»: Έντεκα (11) έδρες

 

Εκλέγονται κατά σειρά επιτυχίας:

 

1. ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ, ως επικεφαλής

2. ΛΙΟΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΗΛΙΑ

4. ΟΡΛΩΦ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΠΙΣΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

6. ΝΑΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

7. ΡΟΥΣΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΧΑΛΟΦΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΚΑΤΣΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΝΙΑΡΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

11. ΑΝΤΥΠΑΣ ΤΖΕΜΙΛ του ΙΜΠΡΑΗΜ

 

 

«ΒΙΟΤΕΧΝΟΡΑΜΑ» (πέντε (05) έδρες)

 

Εκλέγονται κατά σειρά επιτυχίας:

 

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ, ως επικεφαλής

2. ΔΑΝΕΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

3. ΧΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

4. ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΜΟΥΔΑΤΣΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

‹‹ πίσω

Αναζήτηση

Εγγραφείτε στο Newsletter